قوانین و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اراتو :

 کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی اراتو منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

* مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که در فرم ثبت نام اطلاعات کاربری خود را درج کرده است یا به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی اراتو اقدام نماید.

 قوانین و مقررات :

1 - ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی اراتو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی اراتو از سوی کاربر است.
2 - با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط فروشگاه اراتو تضمین می گردد .
3 - تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئید نهایی می باشد.در صورت درخواست خریدار، تا قبل از تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئیدیه نهایی، امکان تغییر در سفارش و یا لغو آن توسط مدیریت فروشگاه امکان پذیر است.
4 -  پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.
5 - فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد.
6 - تایید و امضای فاکتور فروش از طرف خریدار به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.
7 - مبلغ سفارش به صورت آنلاین دریافت میگردد و از پذیرفتن هرگونه وجه نقد در محل معذوریم.
8 - دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 09362493824 تماس حاصل نمایید.
9 - فروشگاه اینترنتی اراتو به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
10 - حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی اراتو محفوظ است.
11 -  در صورت تآیید درخواست استرداد کالا توسط فروشگاه، بنابر انتخاب مشتری حداکثر طی 3 روز کاری کالای جایگزین (در صورت موجود بودن) ارسال شده و یا وجه فاکتور به حساب ایشان عودت داده می شود.
12 -  خریدار موظف است هنگام پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ،از صحت آدرس اینترنتی (URL) درگاه بانک اطمینان حاصل نماید.
13 - خریدار ملزم است یکی از روش های حمل تعریف شده توسط فروشگاه را در هنگام ثبت سفارش انتخاب نماید و امکان مراجعه حضوری و تحویل کالا در محل فروشگاه وجود ندارد.
14 - هزینه حمل کالا بوسیله پیک موتوری (که ویژه مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد) توسط فروشگاه و براساس وزن و حجم کالا(های) سفارش داده شده صورت می گیرد.
15 - استفاده از مطالب و  تصاویر فروشگاه اراتو فقط با ذکر منبع و بدون حذف لوگوی فروشگاه مجاز میباشد.