قوانین و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اراتو :

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی اراتو منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که در فرم ثبت نام اطلاعات کاربری خود را درج کرده است یا به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی اراتو اقدام نماید.

قوانین و مقررات :

01 - ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی اراتو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی اراتو از سوی کاربر است.

02 - با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط فروشگاه اراتو تضمین می گردد .

03 - تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئید نهایی می باشد.در صورت درخواست خریدار، تا قبل از تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئیدیه نهایی، امکان تغییر در سفارش و یا لغو آن توسط مدیریت فروشگاه امکان پذیر است.

04 -  پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.

05 - فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد.

06 - مبلغ سفارش به صورت آنلاین یا واریز به حساب دریافت میگردد و از پذیرفتن هرگونه وجه نقد در محل معذوریم.

07 - دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 09120620576 تماس حاصل نمایید.

08 - فروشگاه اینترنتی اراتو به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و لیکن  از ساعت 10 صبح الی 17 روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

09 - حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی اراتو محفوظ است.

10 -  در صورت تآیید درخواست استرداد کالا توسط فروشگاه، بنا بر انتخاب مشتری حداکثر طی 3 روز کاری کالای جایگزین (در صورت موجود بودن) ارسال شده و یا وجه فاکتور به حساب ایشان عودت داده می شود.

11 -  خریدار موظف است هنگام پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ،از صحت آدرس اینترنتی (URL) درگاه بانک اطمینان حاصل نماید.

12 - خریدار ملزم است یکی از روش های حمل تعریف شده توسط فروشگاه را در هنگام ثبت سفارش انتخاب نماید و امکان مراجعه حضوری و تحویل کالا در محل فروشگاه وجود ندارد.

13 - هزینه حمل کالا بوسیله پیک موتوری (که ویژه مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد) توسط فروشگاه و براساس وزن و حجم کالا(های) سفارش داده شده صورت می گیرد.

14 - استفاده از مطالب و  تصاویر فروشگاه اراتو فقط با ذکر منبع و بدون حذف لوگوی فروشگاه مجاز میباشد.


کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم